Nástěnné hodiny

Nástěnné hodiny od firmy Roger Lascelles z Londýna, která je zárukou vysoké kvality. Nástěnné hodiny patří ke špičce v interiérovém designu. Velké množství hodin vychází z určitého období minulosti. Příkladem mohou být plechové hodiny ze třicátých let minulého století, které byli zakoupeny na pařížském bleším trhu a inspirovaly tak k výrobě mnoha hodin v retro stylu.

Společnost Roger Lascelles soustavně pracuje na nových motivem hodin, které zachycují podstatu minulých let, jako např. Art Deco, Viktroriánská klasika nebo třeba Retro 50. let. Inspirace výraznými trendy minulosti dodává hodinám jejich vyjimečné motivy. 

Internetový obchod s nástěnnými hodinami naleznete ZDE

 

 

Nástěnné hodiny jsou důležitou součástí každé místnosti. Naše hodiny na zeď budou nejen ukazatelem času, ale také zajímavým doplňkem a dekorací Vaší domácnosti. Nabízíme: kuchyňské hodiny, dětské hodiny, dřevěné hodiny, kyvadlové hodiny, stolní hodiny, venkovní hodiny a mnohem víc.

 

 Nástěnné hodiny do obývacího pokoje , hodiny do dětského pokoje, nástěnné hodiny do kuchyně nebo venkovní hodiny. Na výběr máte z více kategoriií našeho internetového obchodu. 

Ostatní na internetu hledají výrazy:

venkovní hodiny

venkovní hodiny na zahradu

venkovní hodiny s teploměrem

dětské hodiny

hodiny do obývacího pokoje

hodiny do kuchyně

dřevěné hodiny