Doprava

 

*Česká pošta - cenný balík = 165 Kč

*PPL  - doručení na adresu = 150 

* PPL - doručení na Slovensko = 300 Kč

 

Rádi Vám nabízíme kvalitní produkty a snažíme se i poskytovat maximální služby co se týče dodání našich produktů. Mezi přepravci se nám skvěle osvědčila společnost PPL, která bezpečně zboží doručí následují den po odeslání i během času svátků. Proto jsme vybrali společnost PPL jako hlavního distributora našich zásilek. U této společnosti je obvykle samozřejmostí, že před samotným rozvozem řidič sám kontaktuje příjemce a domluví se s ním na doručení zboží.

 

Možnosti dodání na Slovensko
 
Na Slovensko zasíláme pouze prostřednictvím společnosti PPL. Při objednání ze Slovenska požadujeme platbu předem na náš bankovní účet. Z důvodu vysokých poplatků a dražšího poštovného je cena 300 Kč vč. DPH.

Možnosti dodání na Slovensko

Na Slovensko zasíláme pouze prostřednictvím společnosti PPL. Při objednání ze Slovenska zasíláme zboží na dobírku. Z důvodu vysokých poplatků a dražšího poštovného je cena 300 Kč.

 

Možnosti platby

 

* dobírkou (+35 )

* platba předem bankovním převodem

 

Dodací lhůta

 

Zboží skladem expedujeme do 24 hodin od objednání, v případě platby předem do 24 hodin od příchodu platby na náš účet

*Česká pošta doručí cenný balík obvykle během 5-6 dní od odeslání v případě nezastižení příjemce je možné zásilku vyzvednout na nejbližší poště, případně požádat o znovu poslání

*PPL doručí objednávku následující pracovní den po odeslání

 

O odeslání zboží informujeme zákazníka e-mailem.

 

Při objednávce nad 5000 vč. DPH - je doprava zdarma po České republice