Venkovní hodiny

Venkovní hodiny na zeď z anglické výrobny Roger Lascelles. Kvalitní závěsné venkovní hodiny. Venkovní hodiny, kterým nevadí nepřízeň počasí a mohou být umístěny přímo na déšť, barvy odolají přímému UV záření. Všechny nabízené venkovní hodiny značky Roger Lascelles splňují tyto parametry.

 Venkovní hodiny do pergoly  - NOVINKA

Nově nabízíme také hodiny k venkovnímu použití, které nejsou opatřeny silikonovým těsněním v zadní části hodin a z toho důvodu jsou určeny pro použití pod částečným zastřešením. Tyto hodiny mají hodinové strojky opatřeny plastovými kolečky, kterým nevadí zvýšená venkovní vlhkost a střídání teplot. Hodiny jsou vyráběny z plechu nebo železa, které zaručí jejich stálobarevnost.

Venkovní hodiny

Venkovní hodiny do pergoly - čtvercové

ŽELEZNÉ HODINY DO PERGOLY - ČTVERCOVÉ Hodiny jsou vyrobeny z kovu. Rozměr hodin je 40 x 40 cm....

Vaše cena: 2 090,00 Kč

<< 1 | 2

Venkovní hodiny do pergoly

 
Venkovní hodiny do pergoly jsou určeny k venkovnímu použití pod zastřešením. Jednoduše se jedná o venkovní hodiny, kterým nevadí zvýšená vlhkost, ale postrádají silikonové těsnění, které ochrání hodinový strojek například před přílalovým deštěm. V nabídce máme také oboustranné venkovní hodiny, které jsou osazeny 2 ks hodinových strojků.
 
venkovní hodiny do pergoly hnědé venkovní hodiny do pergoly pískové oboustranné venkovní hodiny